3-ia mokinių stovyklos diena

Vaikų vasaros stovyklos III diena, 2023-06-09

1-okų būrys – Gegužių drugeliai
Trečiąją stovyklos dieną Gegužių linksmieji drugeliukai stebėjo nuotolinę pamoką ,,Žemė“, kūrė plakatą ,,Meilė gamtai“. Stovyklautojai dalyvavo spalvingoje veikloje ,,Ar tiki stebuklais“, kurioje mokėsi  naudotis Quiver programa. Pamatė atgijusius nuspalvintus piešinėlius. (Dėkojame tikybos mokytojai Elvyrai už pravestą įdomią veiklą.)
Vaikai lauke mokėsi ,,piešti kitaip“ –  žydinčius augalus komponuojant foto objektyve, žaidė įvairius judriuosius žaidimus, žaismingai pūtė burbulus.
Informaciją pateikė mokytojos I. Strelkauskienė, D. Urbonienė.

2-okų būrys – Pelėdžiukai
2a ir b kl. mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje „Kur Žemės vidurys?“. Antrokai aiškinosi kaip mes pažįstame Visatą ir jos dėsnius. Muzikos mokytoja Vaiva pakvietė į muzikinę valandėlę. Biologijos mokytoja Gražina supažindino su vandens savybėmis, jo paslaptimis. Draugiškumo, pagarbos, kantrybės ir pagalbos vienas kitam pamokė filmas “Nepaprasta kelionė namo”. Pačių pagaminti spragėsiai leido jaustis kaip kino teatre. Informaciją pateikė mokytojos Asta ir Nijolė

2-okų būrys – Saulės vaikai
2c ir 2d klasių stovyklautojai dieną pradėjo edukaciniu užsiėmimu ,,Kur Žemės vidurys?”, kurio metu suprato, kokia didžiulė yra Visata, kaip gimsta žvaigždės, kaip susidarė Žemė.   Mokytoja Edita pravedė muzikinį užsėmimą-kūno perkusiją ,,Ta-ti ti- bum”. Po jo vaikai lankėsi Šiaulių miesto viešosios bibliotekos ,,Aido” filiale, kuriame susipažino ne tik su knygelių įvairove, bet ir žaidė linksmus  žaidimus: pasakė vardą ir ką pasiimtų į negyvenamą salą, susiskirstę į dvi grupes spėliojo, kokie pasikeitimai įvyko, kol vieni kitų nematė, kreidelėmis piešė skaitytos knygos epizodus. Dienos veiklos tęsėsi Bežynėlyje. Vasara džiugina smagiais nuotykiais!
Informaciją paruošė mokytojos Edita ir Aušra.

3-okų būrys – Jaunieji tyrinėtojai ir Gegužiukai
Trečiąją dieną mažieji stovyklautojai prisijungė į nuotolinę edukaciją ,,Kur Žemės vidurys?“. Vaikai sužinojo, kaip Žemę įsivaizdavo žmonės seniau, kiek planetų anksčiau matė žmonės, išgirdo ir pamatė, kaip gimsta ir susiformuoja nauja žvaigždė.
Po edukacijos vaikai žaidė orientacinį žaidimą ,,Atrask žodį“, kurio metu tam tikruose punktuose turėjo rasti paslėptą žodį, o suradus visus žodžius – iššifruoti sakinį apie vasarą.
Na, o tikybos mokytojos vestas užsiėmimas ,,Ar tiki stebuklais?“ vaikus paskatino pamąstyti, kad stebuklas yra pats gyvenimas ir viskas, kas jame vyksta. Vaikai spalvino piešinius ir naudodamiesi programėle, pamatė, kaip atgyja piešiniai. Ir mes patikėjome stebuklais!
Mokytojos Indra, Aušra, Rosita, Rozita ir Aistė

Comments are closed.
Skip to content