Projektas „Sveikatiada“

Plačiau „SVEIKATIADA“…

Šiaulių Gegužių progimnazija socialinės atsakomybės projekte „Sveikatiada“ dalyvauja nuo 2017 metų. „Sveikatiada” – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien moksleiviai, bet ir tėvai, mokytojai.
„Sveikatiada“ kasmet įgyvendina šias iniciatyvas: „Sveikuolių šaunuolių konkursas“, „Sveikos mitybos trimestras“, „Mankštiada“, „Vandens diena“ „Šok ir nesustok“ bei daug kitų veiklų.
Projekto „Sveikatiada“2023 renginių planas:
-„Sveikatiados“ himnas. 09mėn. – 11mėn.
-„Sveikatiados“ stendas. 09mėn. – 11mėn.
-„Sveikatiados“ pietų lėkštė. 09mėn. – 11mėn.
-Tvari žiema su „Sveikatiada“. 12mėn. – 02 mėn.
-Šok su „Sveikatiada“. 03 mėn. – 05 mėn.
-„Sveikatiados“ ambasadorių susitikimas. 05mėn. – 06 mėn.
„Vieni svarbiausių veiksnių, lemiančių vaikų sveikatą ir vystymąsi, yra tinkama mityba ir fizinis aktyvumas. Būtent vaikystėje formuojasi žmogaus sveikos gyvensenos įpročiai, nuo kurių priklauso jo tolimesnio gyvenimo kokybė. Ne paslaptis, jog šiandien vaikai yra įpratę rinktis mažiau sveikatai palankų maistą, o vietoj fizinio aktyvumo – pasyvesnį laisvalaikio leidimo būdą, todėl mums svarbu prisidėti prie naujų įpročių formavimo, skleisti fizinio aktyvumo naudą“, – teigia Vilma Kapočienė augalinės kilmės maisto kategorijos verslo vadovė.

Aušra Adomaitienė, pradinio ugdymo mokytoja

Comments are closed.
Skip to content