„Erdvės“ galerijoje – tortų fiesta

Paroda skirta mokyklos vardadieniui- gimtadieniui

50-asis mokyklos pavasaris mus pasitinka begalybe spalvų- mirgančių  margaspalviais tortais, skirtais mokyklos vardadieniui- gimtadieniui. Kiekvieno torto dizainas- atskira istorija, mokyklos gyvenimo akimirka, kurią mokiniai stengėsi atskleisti individualiai arba dirbant grupėse. Formos, spalvų ir medžiagiškumų suderinimas- tai didžiulio darbo rezultatas- galimybė džiaugtis „skaniais“ tortais, pagal kiekvieno „skonį“ J .

Eskizavimas ir projekto įgyvendinimas, darbo technologiniai procesai- matuoti, pjauti peiliuku, jungti detales tarpusavyje įvairiais būdais, bendradarbiauti- pasiskirstyti darbais dirbant grupėje- leido kiekvienam mokiniui suvokti savo būdą, temperamentą bei įvertinti asmenines savybes: kas sunkiau- būti „direktoriumi“ ar „pamainos meistru“, ar „darbininku“ šiame kūrybiniame procese? Kiekviename torto gaminimo etape diskutavome kokios žinios yra svarbios- inžinieriui, projektuotojui, dizaineriui, reklamos vadybininkui,  kepėjui, dailininkui ir t.t. Torto maketo gaminimas iš kartono- kaip padaryti  cilindrą, kubą ar šešiakampę prizmę- buvo puiki praktinė užduotis, kaip pritaikyti  matematines žinias. Suvokti torto detalių mastelį, spalvų ir detalių dydžių santykius, dekoruoti tortą pagal temą-idėją, įvertinant kiekvienos medžiagos medžiagiškumą bei technines savybes, sukurti torto pristatymo kortelę pagal torto dizainą- tai buvo ištisos diskusijos technologijų pamokų metu.

Kiekvieno torto recepto „ingredientai“- tai idėjos, emocijos, meniniai sprendimai ir didžiulė kiekvieno mokinio kantrybė.

Tortų autoriai- 5c, 5d, 6a, 6b, ir 7e klasių mokiniai.

VIRTUALI PARODA

Maloniai kviečiame pasidairyti į virtualią tortų parodą, arba užeiti į Gegužių mokyklą „paskanauti“ gyvai akimis

Dailės ir technologijų mokytoja Jūratė Šlitė – Brazė

Comments are closed.
Skip to content